Ποδόσφαιρο: Αγ. Ιερόθεος-Χολαργός ,ήττα για τον Χολαργό!

Νοε 21, 2011
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Σε ένα λεπτό δύο γκολ ο Αγ. Ιερόθεος Σπουδαίο διπλό πέτυχε ο Άγιος Ιερόθεος, ο οποίος επικράτησε με σκορ 2-0 του Χολαργού. Και τα δύο τέρματα των φιλοξενούμενους ήρθαν στο τέλος της αναμέτρησης και σε διάστημα ενός λεπτού. Στο 85′ ο Γεωργίου, άνοιξε το σκορ και στο 86′ ο Αβίντογλου πέτυχε το 2-0. Διαιτητές ήταν οι Κορωνιός, Μπαϊρακτάρης, Ντάλλας ΧΟΛΑΡΓΟΣ: Γιαννόπουλος, Λούκας, Μαρτίνης (46′ Βαζαίος), Σπυρόπουλος, Θύμιος, Τζέλι, Ατματζίδης, Κοκκίδης, Αντωνόπουλος, Μαλισιώβας (75′ Λύρας), Τσίρος (60′ Αγγελακόπουλος) ΑΓ ΙΕΡΟΘΕΟΣ: Καραγιώργος, Οικονόμου, Μπακογιώργος, Ντουλές, Κυριακόπουλος, Λαγκαδινός, Τράμπαλης (52′ Γεωργίου), Νεράτζης (60′ Τζαβάρας), Νιζάμης (50′ Τσούλιας), Σταυριανός, Αβίντογλου ΠΗΓΗ:  stoplekto.gr